1972 m. pro gamyklos vartus išriedėjo pirmasis WEIDEMANN krautuvas sukėlęs tikrą perversmą krautuvų rinkoje. Pirmojo HOFTRAC paskirtis buvo padėti ūkininkams susitvarkyti su mėšlo šalinimo darbais. Nedidelis krautuvas tapo daugelio gyvulininkystės ūkių ištikimu pagalbininku. Laikui bėgant vis dugiau ir daugiau ūkių pirko šias mašinas norėdami paspartinti darbus. Turėdami WEIDEMANN HOFTRAC krautuvą ir palengvinę eilę darbų ūkiai pradėjo sparčiai plėstis ir stambėti, o sulyg tuo atsirado ir galingesnių šarnyrinių krautuvų pareikalavimas. Nuo 1980 metų gamykla ėmė palaipsniui plėsti krautuvų ir jų darbinių priedų gamą.

Atsiradus galingesniems WEIDEMANN krautuvams į juos dėmesį atkreipė ir kitų sričių specialistai. Šios mašinos pradėjo dirbti netik žemės ūkio, bet ir pramonės, miškininkystės, komunalinės paskirties, bio dujų gamybos, gelbėjimo tarnybų sektoriuose.

Šiandien – tai pasaulinio garso kompanija. Kasmet gamykla pagamina arti 7000 vienetų įvairių modelių krautuvų, o 2015 m. pradžioje pradėta projektuoti dar viena 6000 vienetų per metus gamykla. Didelė inžinierių – konstruktorių komandą kiekvienais metais pristato daug ir įvairių patobulinimų kurie pelno prestižinius apdovanojimus tarptautinėse parodose ir tuo pačiu sulaukia aukščiausių įvertinimų iš klientų pusės.

Vieną didžiausių sprogimų WEIDEMANN inžinieriai sukėlė pasaulinėje parodoje EuroTier 2014 pristatydami elektrinį šarnyrinį krautuvą WEIDEMAN 1160 eHoftrac. Analogų neturintis krautuvas dar nepaleidus gamybinės linijos jau sulaukė daugiau kaip 50 vienetų užsakymų. Daugeliu atveju WEIDEMANN krautuvai nurodomi kaip etalonas šarnyrinių krautuvų gamoje.

Pasirinkite kategoriją