Prestižinį apdovanojimą kiekvienais metais įteikia Vokietijos dizaino taryba. 2019 m. Vokietijos dizaino apdovanojimą „WEIDEMANN“ pelnė ratiniai krautuvai 9080/9080T. Šio apdovanojimo tikslas yra atrasti, pristatyti ir pagerbti unikalias dizaino tendencijas. Apdovanojimai skiriami aukščiausios klasės projektiniams gaminiams, kurie yra novatoriški tarptautinėje dizaino arenoje.

 

Ratinis krautuvas 9080 apdovanotas „Puikus gaminio dizainas“ kategorijoje. Šis 11 tonų kategorijai priskiriamas krautuvas, derinantis platų funkcijų diapazoną ir puikų dizainą, jau buvo pristatytas praėjusiais metais „Agritechnica“ parodoje.

Žiuri pranešime skelbiama: „Tai yra faktas, kad ši didelė mašina taip pat sugeba turėti tokį gerą estetinį patrauklumą, rodo aukštą šio krautuvo projektavimo kokybę. Tokia įspūdinga priemonė formos ir funkcionalumo atžvilgiu yra stulbinantis pramoninės estetikos ir nepakartojamo dizaino derinys“.

 

Toje pačioje „Puikus gaminio dizainas“ kategorijoje pirmas visiškai elektra varomas „WEIDEMAN 1160 eHoftrac“ krautuvas buvo apdovanotas kaip „Laimėtojas/Winner“.

Žiuri pranešime teigiama: „Darbo mašinų elektrifikavimas yra didelis žingsnis švaresnės aplinkos link ir šis galingas pagalbininkas ėmėsi lyderystės, rodydamas gerą pavyzdį.
Pasakiškas produktas, kuriam jokiu būdu netrūksta nei ankstesnių modelių galios, nei žinomų naudingų funkcijų“.

Su šia mašina „Weidemann“ užsitikrino rinką kaip pirmasis kompaktiškų elektrinių ratinių krautuvų gamintojas.